Czy spalą trumnę, kiedy zostaniesz poddany kremacji?

Często zadawane jest pytanie, czy trumny podlegają kremacji wraz z ciałem . Dla osób z branży pogrzebowej często spotykało się to z zaskoczeniem lub zakłopotaniem, odpowiedź brzmi: tak, oczywiście.

Jednak fakt, że pytanie jest zadawane tak często, oznacza, że ​​nie jest to powszechnie znane ani rozumiane. Ale dlaczego miałoby tak być? Większość ludzi woli nie rozwodzić się nad takimi kwestiami, dlaczego mieliby to robić?

Najwyraźniej w Ameryce Północnej są pewne firmy, które wynajmują jedną z tych wielkich trumien, takich jak te, które widzisz u Soprano (nie są one zbyt powszechne w Wielkiej Brytanii), a następnie po pogrzebie ciało jest przenoszone do prostszej trumny do kremacji.

W Wielkiej Brytanii, kiedy trumna jest zapieczętowana, to jest to. Trumna, zwłoki i wszystko, co ma na sobie osoba (w tym biżuteria), zostaną poddane kremacji.

Ciepło i czas trwania procesu sprawia, że ​​jedyne co zostaje, to te, które nie ulegają spaleniu (spalają się) – kości i części metalowe np. Metalowe gwoździe z trumny, fałszywe biodra itp.

Metalowe części są usuwane, aw wielu brytyjskich krematoriach są one odzyskiwane, a dochód przeznaczony na szczytne cele. Pozostała część skremowanych szczątków, czyli materia kostna, zostaje zredukowana do ziarnistego proszku zwanego popiołem. Tyle otrzymasz z powrotem od krematoriów lub zakładu pogrzebowego.

Nasza rada. Zdejmij biżuterię ze zmarłego, nawet przedmioty takie jak obrączki ślubne. Chociaż możesz pomyśleć, że nigdy nie zabrakło im życia i powinno z nimi pozostać przez cały proces, być może lepiej, aby zostało przekazane, umieszczone w pudełku pamięci lub włączone do innej biżuterii. Ważna biżuteria jest związkiem z życiem człowieka i taka powinna pozostać.

Related posts