Pieniądze nie śmierdzą – poznaj Cashback!

Wszyscy robimy zakupy od pokoleń. Kiedyś nie było kart Biedronki, Tesco itp. Wydawano więc pieniądze nie mając praktycznie nic w zamian, jedynie sam produkt i czasem gratis niemiłą obsługę. Jedzenie na kartki poszło w niepamięć. Kopernik w swojej teorii o obrotach ciał niebieskich skupiał się wiadomo na kosmosie, ale nie każdy wie, że to nie była jedyna jego teoria. Posiadał on również swoją teorię o obrocie pieniędzmi. Znał ich wartość i wiedział kiedy są one więcej lub mniej warte.

Wiadomo jeśli coś w ilości minimalnej wchodzi w obieg to jest to sporo warte, ale jak jest to już długo w obiegu lub jest tego większa ilość, wtedy traci na wartości. Tak samo jest z pieniędzmi. Bogaty człowiek może sobie pozwolić na więcej i robi się rozrzutny w dodatku o to nie dba. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale większość. Doszli do czegoś własnymi rękoma, rozumieją wartości, znają ich efekt końcowy. W tym wszystkim można się pogubić i stracić grunt pod nogami. Wtedy też zrozumiemy wartość. Popełniamy życiowe błędy i nie zwracamy czasem uwagi na proste rozwiązania. Korzystamy z tabletów, smartphone-ów z aplikacji głównie Facebook, a nie wiemy nawet, że istnieją aplikacje dzięki którym możemy otrzymać zwrot właśnie z własnych zakupów tzw. CASHBACK.

Jak już nam ktoś pokaże o co chodzi to stwierdzamy, że jednak nie mam na to czasu. Jakiego czasu się pytam ? Całymi dniami przeglądamy posty i czytamy komentarze. Jesteśmy tak zainteresowani cudzym życiem, że nie zauważamy własnego ! Jakbym się Ciebie zapytał np. : Chciałbyś dostawać z zakupów 30 zł lub więcej co miesiąc, ale musisz używać aplikacji do tego ? Większość mówi, a raczej stwierdza, że niema czasu. Kwestia tylko wyjęcia telefonu przy kasie, włączenie aplikacji i już. Ludzie nie mają czasu i mają tak naprawdę gdzieś pieniądze. Nie chce im się wykonywać prostych czynności bo myślą, że to ściema bo nikt za darmo nie daje kasy. Nikt nie pomyśli, że może za używanie aplikacji ona sama w sobie na siebie zarabia. Więc nastały takie czasy w których ludzie są niby online, a tak naprawdę są offline w życiu codziennym.

Related posts

Leave a Comment