Poradnik prezentowy. 10 najlepszych prezentów dla mężczyzny

prezent

Wybór prezentu gwiazdkowego dla mężczyzny często sprawia więcej kłopotu niż dla dziecka czy kobiety. Nie ważne czy tym mężczyzną jest partner, ojciec czy dziadek, na początek trzeba zastanowić się co lubi, jaki ma charakter, jaki styl preferuje. Pozwoli to dobrać prezent, który sprawi prawdziwą radość.
1. Galanteria skórzana. Każdy mężczyzna powinien posiadać dobrej jakości skórzany portfel. Jeżeli nasz mężczyzna taki ma, może przydadzą mu się eleganckie rękawiczki lub pasek.
2. Perfumy. Która kobieta nie lubi jak jej partner ładnie pachnie? Wybierając perfumy, warto zastanowić się jakie kompozycje zapachowe preferuje obdarowywany. Można kupić zapach, który używa aktualnie, ale zawartość już się kończy lub zaproponować inny o podobnej nucie zapachowej.
3. Zestaw do pielęgnacji brody. Idealna propozycja dla brodaczy. Zestawy najczęściej zawierają olejki, odżywki do pielęgnacji, nożyczki, grzebienie i szczotki do brody. Taki zestaw sprawi, że broda mężczyzny będzie zawsze zadbana.
4. Elektryczna golarka. To propozycja dla mężczyzn, którzy lubią bądź muszą być zawsze gładko ogoleni. Elektryczna golarka ułatwi im to zadanie.
5. Przejażdżka Ferrari lub skok ze spadochronem. To będzie prezent, który na pewno zaskoczy i zachwyci. Dobór przeżycia można wybrać z szerokiej gamy ofert dostępnych na rynku. Skok na bangee, przejażdżka sportowym autem lub lot balonem, co wzbudzi ekscytację w Twoim mężczyźnie?
6. Najnowsza gra na konsole. Fani gier będą zachwyceni znajdując pod choinką najnowsze wydanie ich ulubionej gry.
7. Zestaw narzędzi. Coś dla majsterkowiczów. Trzeba się tylko zorientować czego mężczyzna potrzebuje i czego mu brakuje. Mogą to być narzędzia podstawowe do napraw domowych lub narzędzia do naprawy samochodu. Dla ogrodników może przydać się sprzęt ogrodowy.
8. Karnet na siłownię. Zapalony sportowiec bardzo się ucieszy z takiego prezentu. Zamiast karnetu można podarować wymarzony sprzęt lub strój sportowy. A może oryginalna koszulka ulubionej drużyny piłkarskiej?
9. Książka. Kryminał lub biografia znanego piłkarza, poradnik dla majsterkowiczów. Dla każdego mężczyzny znajdzie się odpowiednia pozycja.
10. Biżuteria. Najpopularniejszą biżuterią dla mężczyzny jest zegarek. W zależności od charakteru osoby można wybrać model elegancki bądź bardziej sportowy. Są jeszcze inteligentne bransoletki, które nie tylko pokazują godzinę, ale także mierzą aktywność fizyczna, jakość snu i spalane kalorie. Dla mężczyzn chodzących często w garniturze wybrać możemy spinki do mankietów.
Nasz poradnik na pewno ułatwi wybór prezentów i przygotowania do świąt będą łatwiejsze. Ważne, żeby podarunek był od serca i uwzględnił zainteresowania oraz charakter mężczyzny.

Related posts